Zaskocz swoje dziecko na święta i podaruj mu list od Świętego Mikołaja do wydrukowania

List od Świętego Mikołaja do druku samodzielnego to zyskujący coraz większą popularność sposób na szybki upominek dla każdego dziecka. List do Świętego Mikołaja, co roku pisze mnóstwo dzieci na całym świecie. Nie inaczej jest w przypadku mojego 8-letniego synka. Lista prezentów, jaką zapisuje w liście jest długa. Jego wyobraźnia nie zna wówczas granic.

Oryginalny i personalizowany list, który Mikołaj pisze do Twojego dziecka

Zastanawiałam się, co by było, gdyby mój synek otrzymał list od Mikołaja. Wiem, że coraz częściej rodzice wyszukują w internecie list od Świętego Mikołaja do druku samodzielnego, szukając właściwy wzór, czy szablon.

Nie mogłam jednak znaleźć odpowiedniej propozycji, dlatego postanowiłam stworzyć takie rozwiązanie w moim wydawnictwie Galeria Bajek. Efekt przerósł moje oczekiwania. Historia, którą stworzyliśmy jest wyjątkowa, wzruszająca i zaskakująca.

Mój synek był ogromnie zaskoczony i dumny z tego, że otrzymał list od świętego Mikołaja. Nawet, chwalił się kolegom ze szkoły, pokazując list, w którym Mikołaj zwraca się do niego po imieniu. List więc jest również wspaniałą pamiątką, do której mogą wracać po latach.

List od Świętego Mikołaja na prezent dla dzieci

Wyobraźcie sobie, że Wasze dziecko otrzymuje list od Mikołaja ze swoim imieniem. Jest to ogromne zaskoczenie i przeżycie dla każdego malucha. Dzieci przecież co roku z niecierpliwością oczekują prezentów na Gwiazdkę. A w listach spisują swoje największe marzenia. Pięknie napisany list, może być idealnym dodatkiem do każdego prezentu. 

Na czym polega list od św. Mikołaja do dziecka?

W takim liście Mikołaj zwraca się po imieniu do dziecka, opowiadając zaskakującą i piękną historie swojego dzieciństwa, z której dowiemy się dlaczego co roku rozdaje prezenty. Dzięki temu poznamy zupełnie nową historie, wzbudzającą ciekawość i promującą najważniejsze świąteczne wartości. List zabierze dziecko do cudownego świata świętego Mikołaja, opowiadając nieznaną historie jego dzieciństwa. Dzięki temu będzie idealnym sposobem na wprowadzenie nas w cudowny, świąteczny nastrój.  

Jakie są cechy naszego listu?

🎁  list wysyłany jest w formacie PDF (na e-mail w formie elektronicznej) do samodzielnego wydrukowania
👶  zawiera imię dziecka, które wskazujemy w zamówieniu 
👶  dla dzieci w wieku od 3-8
📖  liczba stron: 2 strony w formacie A4
⏱  czas przygotowania do 2 dni.

Prezent dla dziecka na święta to często spore wyzwanie dla rodziców. Chcemy, aby to był magiczny i zaskakujący czas.

Podarowanie dziecku takiego upominku, wprowadza nas w niezwykły klimat świąt Bożego Narodzenia. List przygotowany jest w wygodnej formie do wydrukowania, zawiera imię Twojego dziecka i posiada piękną oprawę graficzną.

Jeśli szukasz listu od Świętego Mikołaja dla przedszkolaków i dzieci starszych, nasza propozycja sprawi dużo radości każdemu dziecku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi wpisami i poradami na blogu, polub nas na Instagramie i Facebooku.