Piękny prezent dla babci i dziadka

Pobierz bezpłatny dyplom, który będzie niezwykłą pamiątką i wyróżnieniem dla dziadków

Piękny i zabawny dyplom, który będzie idealnym uzupełnieniem prezentów z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dyplom możesz wydrukować i wpisać w nim imię dziadków. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj dyplom bezpłatnie. 

Najważniejsze korzyści

Możliwość personalizacji

Dyplom posiada dedykowane miejsce na wpisanie imienia dziadka lub babci.

Piękne przesłanie

Na dyplomie znajduje się unikalny cytat z personalizowanej „Bajki dla babci i dziadka”, który podkreśla wyjątkowość upominku

Niezwykłe ilustracje

Dyplom jest wzbogacony o niezwykłą ilustrowaną ręcznie ramkę, dzięki czemu pięknie prezentuje się wydrukowany i wsadzony do ramki.
Szczegóły dotyczące pobieranych plików.

Pliki z dyplomami dla babci i dziadka są przygotowane w rozmiarze A4, w formacie PDF, które można w łatwy sposób wydrukować. Pliki zostaną wysłane na adres mailowy wskazany w formularzu zapisu do newslettera.

Kim jestem?

Cześć! Mam na imię Beata. Prowadzę wydawnictwo Galeria Bajek, w którym tworzę unikalne i inspirujące bajki personalizowane dla dzieci.

Zależy mi na tym, aby rozbudzić w dzieciach pasję do czytania w świecie, w którym łatwo sięgnąć po inne rozrywki. Poza książkami, co jakiś czas przygotowuję fajne rzeczy, takie jak gry, plakaty i planery.

Tym razem stworzyłam zabawne plakaty
dla babci i dziadka, które należy uzupełnić imieniem, a następnie wydrukować i podarować bliskim.
Sprawdź też naszą „Bajkę dla babci i dziadka”, którą dziecko może samodzielnie przygotować.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj dyplom dla babci i dziadka bezpłatnie.

Zobacz naszą personalizowaną bajkę dla babci i dziadka

Bajka dla babci i dziadka

Wzruszający i niezapomniany prezent dla babci i dziadka. Zaskocz najbliższych i podaruj im samodzielnie przygotowaną bajkę

Sprezentuj babci i dziadkowi piękną pamiątkę, w której Twoje dziecko samodzielnie przygotuje rysunki. „Bajka dla babci i dziadka” to podarunek inny niż wszystkie. Pokazuje wzruszającą relację między dziadkami a wnukami oraz podziękowanie za wspólnie spędzany czas.

Bajka dostępna jest w formacie pdf, do samodzielnego wydrukowania. Strony posiadają miejsca na dodanie rysunków lub zdjęć. Na 12 stronach znajdziesz poruszającą opowieść, nawiązującą do wspólnych przeżyć wnuków i dziadków. W piękny, metaforyczny sposób podkreśla wszystko to, co jest wyjątkowe w naszych bliskich

Bajka przygotowana jest w formacie elektronicznym, wysyłanym na maila w PDF
Liczba stron: wspólna wersja dla babci i dziadka – 13 stron, wersja dla babci lub dziadka – 12 stron
⏱  Czas przesłania – natychmiast

20.00