Wyjątkowy prezent dla taty na Dzień Ojca lub inne okazje

Zastanawiasz się nad wyjątkowym prezentem dla taty, który Twoje dziecko mogłoby przygotować samodzielnie? 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. To dla moich synów oraz dla mnie ważny dzień. Z tej okazji chciałam Ci zaprezentować pomysł na świetny upominek dla taty. Do jego stworzenia będą potrzebne artykuły plastyczne: farby, kredki, naklejki. 
Wyobraź sobie, że Twoje dziecko tworzy wspaniałą opowieść dla swojego taty. Niemożliwe? Nie w Galerii Bajek.

Przygotowaliśmy bajkę dostępną w formacie pdf, do samodzielnego wydrukowania, która posiada dedykowane miejsca na dodanie rysunków lub zdjęć. Na 10 stronach znajdziesz poruszającą opowieść, nawiązującą do wspólnych chwil taty i dziecka. W piękny, metaforyczny sposób podkreśla ona wszystko to, co jest wyjątkowe w każdym tacie. Dzięki temu dziecko staje się współautorem takiej bajki co jeszcze bardziej wzrusza i zwiększa jej wartość sentymentalną. 
Wyjątkowy prezent dla taty na Dzień Ojca
Prezenty na dzień ojca
Prezent dla taty
Prezent dla taty
„Kochany Tato. To bajka o Tobie. Gdy stawiam pierwsze kroki, poznaję słowa i próbuję zasnąć, wiem, że jesteś przy mnie. Odkrywasz przede mną świat. Wielki, piękny i niezwykły. Jest on w tym, co mówisz i w każdym Twoim kroku”.
Bajka na dzień taty - prezent dla taty - udekorowana główna strona

To fragment opowieści, którą możesz zamówić w naszym wydawnictwie Galeria Bajek. Bajkę należy wydrukować a następnie wspólnie z dzieckiem udekorować. Na okładce można również umieścić imię taty oraz dziecka. Takie rozwiązanie sprawi, że silniej będziecie przeżywać opowieść i spędzicie cudowny czas na wspólnym czytaniu.

„W tym roku dzieci obdarowały ukochanego tatę m.in. taka personalizowaną książeczką. Będzie miał piękną pamiątkę na lata”. @wspomagamyrozwoj

Dla wielu osób bajka ta stała się niezwykłym przeżyciem. Ponieważ własnoręcznie przygotowane prezenty są ważne i będą pamiątką na całe życie. Wyobraź sobie, że za kilka lat spoglądasz na rysunki malucha, odbicia jego rączek lub napisane pierwsze zdanie. Wzruszające prawda?

Poza bajką otrzymasz także pliki z:

  • zakładką do książki/ zawieszką na kubek 😉
  • zawieszką na drzwi: Nie przeszkadzać Tata tu czyta 😉
  • Dyplom z fragmentem – zamów

Jeśli spodobał się Tobie taki prezent, możesz go zakupić TUTAJ.

Jeśli masz pytania odnośnie bajek personalizowanych, możesz napisać do nas na adres: witaj@galeriabajek.pl

Zapraszamy również na nasze profile na Instagramie i Facebooku.