Wyjątkowy prezent dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja – co wybrać?

Wyjątkowy prezent dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja to nie lada wyzwanie. Mimo, że wybór prezentów dla dzieci jest spory to, w dzisiejszych czasach niełatwo jest zaskoczyć dzieci. Gry video, zabawki, czy bajki skutecznie odciągają uwagę dziecka i często powodują, że trudno jest wybrać coś równie atrakcyjnego. Tymczasem niezapomnianym i sprawdzonym prezentem może być bajka personalizowana.

5 powodów, dla których bajka personalizowana jest idealnym prezentem dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Bajki personalizowane rozwijają ciekawość, wyobraźnię i wrażliwość dzieci. Dzięki temu, że dziecko staje się bohaterem bajki to pewniej i mocniej angażuje się w opowieść. W taki sposób więcej doświadcza, stając się się bardziej uważnym czytelnikiem. Ale to nie koniec. Poznajcie pozostałe korzyści bajek personalizowanych:

  1. Dziecko jest głównym bohaterem bajki – dzięki temu, że w treści, jak i zarówno na okładce książki, występuje imię dziecka, mocniej związujemy się z daną opowieścią. Dzieci przeżywają przygody w książce, jakby same brały w nich udział. Dzięki temu dziecko staje się bardziej uważnym i zaangażowanym czytelnikiem.
  2. Rozwijają wyobraźnię i miłość do czytania – gdy dziecko staje się głównym bohaterem książki, odkrywa, że czytanie może być fascynujące i ciekawe. Opowieści w takich bajkach zaskakują i sprawiają że chętniej sięgamy po kolejne książki.
  3. Zwiększają wrażliwość i pewność siebie – dziecko przeżywając niezwykłe przygody w książce, czuje się pewniej. Książki zwracają uwagę na to, że wszystko wokół nas może być ważne i niezwykłe. Książki pokazują, że zawsze warto podejmować wyzwania i nigdy się nie zniechęcać.
  4. Idealna pamiątka na wiele lat – ponieważ w książce jest imię dziecka, staje się ona niezapomnianą pamiątką, do której można wracać nawet po latach. 
  5. Prezent który zaskakuje dzieci i rodziców – dzieci są zaskoczone, gdy mogą zobaczyć swoje imię w książce i na okładce. Taki prezent staje się ciekawą alternatywą dla gier i zabawek. 

Jakie bajki personalizowane warto kupić na prezent dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja?

W wydawnictwie Galeria Bajek sprzedajemy bajki personalizowane, które zaskakują, wzruszają i inspirują. Każda historia wzbudza niesamowite emocje i wrażenia. Projekty są przygotowywane ręcznie, zawierają personalizację i niezwykłe rysunki. Bajki, które znajdziecie w naszej ofercie to:

Oryginalny prezent dla dzieci na święta-okładka-książki Świąteczna przygoda dla chłopca i dziewczynki z żyrafą siedzącą w saniach Mikołaja

Tytuł: Świąteczna przygoda

Wiek: 3 do 8 lat

Dla kogo: wyjątkowy prezent dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja. Niezwykła opowieść, w której Twoje dziecko, pomaga Mikołajowi uratować święta!

O czym opowiada: „Święty Mikołaj był zmartwiony. Musiał: przeczytać mnóstwo listów, uczesać renifery, umyć sanie, wyprać swój strój, dostarczyć prezenty dzieciom. Co będzie, jeśli nie zdąży tego wszystkiego zrobić? Gdyby choć raz ktoś mu w tym pomógł… I wtedy przyszedł mu do głowy świetny pomysł! – Potrzebuję pomocnika. Zorganizuję konkurs na mojego sobowtóra – oznajmił.”

Link: https://galeriabajek.pl/produkt/swiateczna-przygoda/

Tytuł: Kalendarz personalizowany „Kosmiczna przygoda

Wiek: od 5 lat

Dla kogo: Dla dzieci, które uczą się kalendarza i planowania swoich obowiązków, idealne jako wyjątkowy prezent dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

O czym opowiada: Na dwunastu stronach kalendarza znajdują się inspirujące opowieści o kosmosie, w których dziecko jest bohaterem. Dodatkowo forma kalendarza pozwala swobodnie planować i wpisywać dziecku różne ważne wydarzenia. Personalizowany kalendarz rozwija ciekawość, wyobraźnię oraz buduje poczucie sprawczości u dziecka.

Link: https://galeriabajek.pl/produkt/kalendarzdladzieci/

Wyjątkowy prezent na święta i urodziny dla dzieci - Książka dla dzieci, personalizowana bajka Skąd się wzięło moje imię

Tytuł: Skąd się wzięło moje imię?

Wiek: 0 do 8 lat

Dla kogo: Idealna dla osób, które szukają niezwykłego prezentu, pamiątki oraz mądrej i niebanalnej opowieści, w której dziecko zostaje głównym bohaterem.

O czym opowiada: Wyjątkowa książka personalizowana, stworzona z liter imienia każdego dziecka. Dzięki niej Twoje dziecko odkryje niezwykłą opowieść o swoim imieniu. To historia o dziecku, które spotyka tajemnicze i magiczne postacie opowiadające o każdej literce z jego imienia. Każda literka to zabawna i mądra opowieść o emocjach, marzeniach i pragnieniach.

Link: https://galeriabajek.pl/produkt/skadsiewzielomojeimie

Książka dla dzieci, personalizowana bajka Zaczarowany alfabet

Tytuł: Zaczarowany alfabet

Wiek: 4 do 7 lat

Dla kogo: idealna dla dzieci, które rozpoczynają naukę czytania i uczą się literek, a także dla wszystkich maluchów, które kochają czytać książki. Sprawdzi się również w sytuacjach, gdy chcemy zachęcić dzieci do czytania.

O czym opowiada: To mądra historia o dziecku, które pewnego dnia, zauważa, że  tajemnicze chochliki ukradły wszystkie literki alfabetu i ukryły je w różnych częściach mieszkania. Dziecko wyrusza więc na ich poszukiwanie, odkrywając że każda literka odpowiada zabawnym słowom.

Link: https://galeriabajek.pl/produkt/zaczarowany-alfabet/

Książka dla dzieci, personalizowana bajka Gdzie się podziała podusia dziecka

Tytuł: Gdzie się podziała podusia?

Wiek: 3 do 8 lat

Dla kogo: książka jest idealna dla dzieci, które uwielbiają czytać bajki na dobranoc, a także dla tych dzieci, które mają problemy z zasypianiem.

O czym opowiada: Wzruszająca i zaskakująca książka personalizowana o przyjaźni i przywiązaniu do tego co w życiu ważne. W książce znajdują się przepiękne, minimalistyczne obrazki. Jest to historia z przesłaniem, która uczy, że zawsze trzeba szanować to, co już mamy i walczyć o to, czego pragniemy. „Gdzie się podziała podusia?” to rozwijająca wyobraźnię bajka z niezwykłymi postaciami.

Link: https://galeriabajek.pl/produkt/podusia/

Wyjątkowy prezent na dzień dziecka - bajka jesteś dla mnie wyjątkowy

Tytuł: Jesteś dla mnie wyjątkowy/wyjątkowa

Wiek: 3 do 9 lat

Dla kogo: Niezwykła opowieść, która buduje poczucie własnej wartości u dziecka

O czym opowiada: „Jesteś dla mnie wyjątkowy” to niezwykła opowieść, w której widzimy świat oczami dziecka. Świat codzienny a zaskakujący, świat, który znamy, a jednocześnie zupełnie inny od tego, który my dorośli widzimy na co dzień. Bo każde dziecko jest wyjątkowe. I taka też jest ta bajka personalizowana. Zaskakująca, z najlepszym bohaterem pod słońcem – Waszym dzieckiem.

Link: https://galeriabajek.pl/produkt/jestesdlamniewyjatkowy/

Wszystkie nasze książki możecie zobaczyć na stronie https://galeriabajek.pl/

Jeśli masz pytania odnośnie bajek personalizowanych, możesz napisać do nas na adres: witaj@galeriabajek.pl Zapraszamy również na nasze profile na Instagramie i Facebooku.