Jaki prezent podarować przedszkolakom za zakończenie przedszkola?

Prezent na zakończenie przedszkola i zerówki, który wzrusza i zapada w pamięć?

To pytanie zadaje sobie wielu rodziców oraz właścicieli placówek oświatowych. Ja dziś chciałam zainteresować Cię naszą bajką personalizowaną, która wspaniale podsumuje lata spędzone w przedszkolu. Opowieść powstała w 2020 roku. Był to czas, w którym główną rolę odgrywała pandemia. Dla mnie jednak był to ważny okres przede wszystkim dlatego, że mój syn kończył przedszkole.

Chciałam, więc podarować mu niezwykły i zaskakujący prezent, który stanowiłby pamiątkę na lata. Przecież okres przedszkolny to niezwykły i wzruszający czas dla dziecka i rodziców. Długo zastanawiałam się co mogłoby w idealny sposób podsumować te piękne chwile. Nie raz wspominałam, że to właśnie nasze dzieci inspirują mnie do powstawania nowych rozwiązań i produktów. Nie inaczej było i tym razem.

Książka personalizowana na zakończenie przedszkola i zerówki

Bajka personalizowana „Z pamiętnika przedszkolaka” to wzruszająca i pełna emocji książka, w której postanowiłam podsumować wszystko, czego doświadczał mój synek w przedszkolu.

Kiedy zaczynał przedszkole był jak ziarenko, które dopiero musiało wyrosnąć i wykiełkować. Kończąc swoją przygodę przedszkolną w wieku 7 lat, stał się pięknym i mądrym kwiatem. Dlatego motywem przewodnim w książce jest właśnie dorastanie: zasadzenie ziarenka, kiełkowanie, wzrost i rozwój. To wszystko w towarzystwie tańca, śpiewów, czytania książek i rozmaitych ćwiczeń, czyli wszystkich tych niezwykłych rzeczy, które poznał w przedszkolu.

Jesteśmy w przedszkolu. Robimy tu fajne rzeczy. Bawimy się, śpiewamy, czytamy i uczymy się być dobrymi ludźmi. Gdy przyszliśmy do przedszkola, byliśmy małymi ziarenkami. I tak jak ziarenko ukryte w doniczce musimy dopiero wyrosnąć”.

Personalizowana książka – co wyróżnia nasz prezent na pożegnanie z przedszkolem?

Książka dla przedszkolaka – środek

Często otrzymuje pytania, w jaki sposób personalizujemy naszą książkę? Jakie elementy są w niej personalizowane? Nasza książka staje się unikalna dzięki kilku czynnikom:

1. Nazwa przedszkola pojawia się na okładce oraz w treści bajki.

2. Imiona nauczycieli/nauczycielek pojawiają się w treści opowieści.

3. Imiona dzieci oraz nazwa grupy pojawiają są na jednej ze stron.

Dzięki takim treściom dzieci, nauczyciele oraz rodzice będą zaskoczeni. Wyobraź sobie, że Twoje dziecko otrzymuje prezent na zakończenie przedszkola i zerówki w postaci pięknie wydanej książki, w której pojawią się imiona kolegów i koleżanek oraz nauczycieli. „Z pamiętnika przedszkolaka” będzie wspaniałą pamiątką na całe życie.

Prezent dla przedszkolaka – wnętrze książki3
Książka dla przedszkolaka – wnętrze2

W książce jest również miejsce, aby umieścić zdjęcie grupowe. Fotografię można przesłać podczas składania zamówienia na książkę lub też samodzielnie ją dokleić już po wydrukowaniu. Na jednej ze stron jest też miejsce na złożenie podpisów przez dzieci.

Książka „Z pamiętnika przedszkolaka” to cudowna opowieść, która wzruszy i pozostanie pamiątką na długie lata. Narratorem w opowieści są dzieci, które dziękują swoim nauczycielką/nauczycielom za cudowny czas spędzony w przedszkolu. Czas zabawy, edukacji oraz wyzwań.

„Z Panią Małgosią i Panią Pauliną uczymy się dodawać i odejmować, zapisywać liczby i równania. Wtedy wiemy, że gdy odejmujemy od siebie złość, to jest w nas więcej dobrego. A gdy dodajemy do siebie życzliwość i dobroć, to jest w nas mniej złości i obojętności”.

„Z pamiętnika przedszkolaka”

Wydawnictwo Galeria Bajek, 2022

Książkę kupisz TUTAJ lub pod numerem 607–261–175

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi wpisami i poradami na blogu, zapisz się do naszego newslettera. Zapraszamy również na nasze profile na Instagramie i Facebooku.